Global FemArt – Supporting Female Artists and Creatives to Globalise their Business

O projekcie

Międzynarodowy projekt, w ramach którego partnerzy z 5 krajów Unii Europejskiej (Polski, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Belgii) pracowali nad programem szkoleniowo-mentoringowym, którego celem jest wsparcie kobiet – artystek i reprezentantek branż kreatywnych w rozwoju ich portfolio i działalności, szczególnie w kontekście internacjonalizacji. Ważnym elementem projektu była także praca nad zwiększaniem świadomości decydentów dotyczących istniejących nierówności płci w sektorze kultury i kreatywnym.

Strona projektu: www.globalfemart.eu

Logo FB