Pierwsze spotkanie partnerów projektu Breaking Taboo w Mons w Belgii

Pierwsze spotkanie międzynarodowych partnerów projektu Breaking Taboo „na żywo” zostało zorganizowane w Mons w Belgii w dniach 27-28 września 2023 r. Oprócz kwestii związanych z zarządzaniem, jakością czy upowszechnianiem uczestniczy skupili się przede wszystkim na kwestiach związanych z opracowywanymi rezultatami i rozwojem merytorycznym projektu. Omówiono strukturę przewodnika skierowanego do pracowników młodzieżowych, który powinien być atrakcyjny wizualnie i zawierać m.in. prezentację projektu, główne cele i omówienie grup docelowych, kwestie związane ze specyfiką i najczęstszymi problemami występującymi w Europie i w krajach partnerstwa, które są związane ze zdrowiem psychicznym młodych ludzi, a także odnosić się do definicji i stereotypów. Została także zaprezentowana strona internetowa projektu, a także metody i kanały promocji projektu.