Integracja organizacji kulturalnych z obszarów wiejskich woj. śląskiego szansą na profesjonalizację i podniesie efektywności ich działania

O projekcie

Projekt Fundacji ARTeria mający na celu profesjonalizację III sektora – szczególnie organizacji działających na płaszczyźnie kultury, tworzenie podstaw do nawiązania współpracy pomiędzy NGO, przygotowanie organizacji pozarządowych do aktywnego uczestniczenia w życiu publicznym i podnoszenie skuteczności ich działania. Do udziału w projekcie zaprosiliśmy organizacje przede wszystkim z terenów wiejskich województwa śląskiego, a w ramach działań zostały przeprowadzone m.in. warsztaty opracowania strategii rozwoju dla organizacji uczestniczących, szkolenia na temat pozyskiwania funduszy dla organizacji kulturalnych, warsztaty z zakresu pisania projektów czy tez warsztaty na temat organizacji imprez.

Finansowanie projektu

Logo Kapitał Ludzki