Czy poezji można uczyć? – o projekcie POETS OF TODAY-VOICES OF TOMORROW w Magazynie PISMO

„Czy poezji można uczyć?” – serdecznie zapraszamy do wysłuchania podcastu nagranego w ramach inspirującego cyklu „wiersz na poniedziałek” magazynu PISMO (a przy okazji do czytania lub słuchania inspirujących treści PISMA). Małgorzata Lebda w rozmowie z redaktor naczelną Magdaleną Kicińską dzieli się refleksjami po warsztatach z udziałem poetek i poetów zorganizowanym we Wrocławiu w lutym 2023 w ramach projektu „Poets of Today – Voices of Tomorrow”.

Posłuchaj podcastu na stronie autorki.

Poeci biorący udział w projekcie: Maciej Bobula, Joanna Bociąg, Magdalena Kicińska, Barbara Klicka, Jakub Kornhauser, Bartek Majzel, Biank Rolando, Patrycja Sikora, Antonina Tosiek, Agnieszka Wolny-Hamkało, Urszula Zajączkowska.

Zespół artystyczny: Małgorzata Lebda, Weronika Murek, Rafał Siderski i Wenancjusz Ochmann

Partnerem wydarzenia był Wrocławski Dom Literatury.

Zdjęcia tytułowe: Mateusz Paszek.

Projekt jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Kreatywna Europa.