Wokalny recital dyplomowy Krzysztofa Kłaka

30 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 w sali kameralnej przy Placu Hutniczym 11 w Zabrzu odbył się kolejny wyjątkowy wokalny recital dyplomowy – Krzysztofa Kłaka, słuchacza w Studium Muzyki Rozrywkowej Prywatnej Szkoły Muzycznej VENO’S STUDIO. Wokaliście towarzyszył zespół w składzie: Tomasz Machański (perkusja), Mateusz Szewczyk (gitara basowa, kontrabas), Norbert Pawlak (gitara), Anna Pawlak (pianino), Jarosław Spałek (trąbka) oraz w chórkach Magdalena Kucharczyk Marlena Małek. Opieka artystyczna: Katarzyna Kupiec.

Fundacja ARTeria jest współorganizatorem tego wydarzenia.