Upowszechnienie rezultatów projektów on-line – webinarium z udziałem ARTerii

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja programu Erasmus+, realizuje cykl webinariów dedykowanych wyzwaniom w realizacji projektów w związku z pandemią Covid-19 i koniecznością realizacji szeregu działań w formule online. Webinaria mają stworzyć przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami realizatorów projektów w Akcji 1 i Akcji 2 w sektorze Kształcenie i szkolenie zawodowe oraz Edukacja dorosłych.

Kolejne spotkanie z tego cyklu odbyło się 15 października 2020 r. i było okazją do poznania doświadczeń beneficjentów w zakresie upowszechniania rezultatów projektów realizowanych w obu akcjach programu: Akcji 1 (mobilności) oraz Akcji 2 (partnerstwa strategiczne).

Z przyjemnością informujemy, że jedną z ekspertek podczas tego spotkania była Anna Ochmann, prezeska Fundacji ARTeria, która opowiedziała o naszych doświadczeniach związanych z upowszechnianiem i promocją projektowych rezultatów – zarówno tych materialnych jak i niematerialnych. Swoimi doświadczeniami podzieliła się się także Anna Pawelec  – nauczycielka języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku, która od 2012 jest koordynatorką projektów praktyk zagranicznych realizowanych w ramach programów Leonardo da Vinci, POWER VET oraz Erasmus+. Webinarium poprowadził Rafał Kunaszyk, trener, menadżer z wieloletnim doświadczeniem m.in. w dynamicznie rozwijającej się grupie firm w obszarze edukacji i innowacji, który jest od wielu lat jest związany z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji i jest m.in. Ambasadorem EPALE.

Logo Learn2Create