Prezentacja twórczości na arenie międzynarodowej w ramach Global FemArt

22 kwietnia 2021 odbyło się międzynarodowe spotkanie w ramach projektu Global FemArt zorganizowane pod hasłem „Celebrating artistic and creative female talent” podczas którego uczestniczki prezentowały swoje artystyczne działania. Była to przestrzeń otwarta na prezentacje i wymianę doświadczeń. Uczestniczki podzieliły się również swoimi doświadczeniami z zakresu prowadzenia biznesu.

Jako prelegentki reprezentujące Polskę wystąpiły na spotkaniu Alina Przydatek, prezentująca KiciNici oraz Agnieszka Chrzanowska-Małys, która prowadzi Studio ACM. Zapraszamy do oglądnięcia filmików prezentujących sylwetki artystek, które powstały w ramach projektu Global FemART:

Alina Przydatek, KiciNici – link

Agnieszka Chrzanowska-Małys, Studio ACM – link

Zachęcamy także do zapoznania się ze stroną projektu, jego rezultatami oraz platformą – www.globalfemart.eu

Logo Global FemArt