Zaproszenie do wypełnienia ankiety w ramach projektu DigiKommune

Zapraszamy artystki i reprezentantki przemysłów kreatywnych do wypełnienia ankiety w ramach projektu DigiKommune. Projekt ten ma na celu pomoc kobietom, które chciałyby zacząć używać narzędzi i platform cyfrowych oraz wykorzystywać odpowiednie umiejętności twarde i miękkie w celu promocji własnego biznesu kreatywnego. Czas pandemii szczególnie utrudnił sytuację wielu kobiet działających w branżach kreatywnych, dlatego projekt DigiKommune wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Jest to inicjatywa międzynarodowa, współfinansowana w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Fundacja ARTeria jest jednym z partnerów w projekcie, razem z Inova Consultancy Ltd (liderem projektu, Wielka Brytania), Inova Aspire (Holandia), L’Albero oraz CESIE (obie z Włoch).

Celem ankiety jest ustalenie kluczowych umiejętności, które są potrzebne przedsiębiorczyniom w przemysłach kreatywnych, aby mogły one przenieść swój biznes online oraz dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Wszystkie podane informacje będą chronione, a udział jest anonimowy.

Link do ankiety tutaj.

Fundacja ARTeria