The CREATIVE AGORA: empowerment and education through participatory and community arts

Międzynarodowy projekt w ramach którego partnerzy z 7 krajów (Polski, Szwecji, Hiszpanii, Chorwacji, Grecji, Francji i Węgier) pracują wspólnie nad zaprojektowaniem oraz rozwijaniem współczesnych i innowacyjnych praktyk rozwoju zawodowego edukatorów pracujących z osobami dorosłymi poprzez nieformalne formy partycypacji w kulturze i aktywność artystyczną. Ważnym elementem projektu jest rozwój sieci współpracy takich praktyków na poziomie ponadnarodowym, także w oparciu o narzędzia cyfrowe, a także stworzenie programu nauczania obejmującego trzy moduły: internacjonalizację i świadomość międzykulturową, kwestie zdrowia i dobrego samopoczucia w następstwie pandemii COVID-19 oraz rozwój praktyk osiągania skutecznego wpływu społecznego poprzez działalność kulturową.

Foto leadowe sztucznie inteligentne Midjourney, fraza Wieszak. CC ANC4.0.

Logo projektu

Finansowanie projektu