Spotkanie w KOBIECYM KRĘGU MOCY – DigiKommune

To było niesamowite i inspirujące wydarzenie zorganizowane w magicznym kobiecym kręgu – z cudowną energią, ciekawymi warsztatami i… muzyką! Wydarzenie upowszechniające projektu DigiKommune odbyło się w piątek 18 lutego 2022 r. pod tytułem „Otwórz się na nowe! KOBIECY KRĄG MOCY. DigiKommune”!

Wenancjusz Ochmann z Fundacji ARTeria przedstawił cele i pierwsze rezultaty wraz z kolejnymi krokami w projekcie. Zaprosił również uczestników do zaangażowania się w działania projektowe. Trzy inspirujące i niesamowite kobiety – Katarzyna Szota-Eksner, Anna Węgrzynowska i Ania Pawluk (Shamankovo) podzieliły się swoimi doświadczeniami i poprowadziły warsztaty.

Impreza została zorganizowana w MOKiS Pyskowice.