Spotkanie partnerów międzynarodowego projektu VX Designers w Barcelonie (Hiszpania)

Partnerzy projektu #VXDesigners spotkali się osobiście po raz pierwszy od początku projektu! Gospodarzem międzynarodowego spotkania partnerów nasz hiszpański partner – CEPS, a spotkanie zostało zorganizowane w Barcelonie (Hiszpania) w dniach 7-9 marca 2022 r. Fundację ARTeria reprezentowali Anna Ochmann oraz Wenancjusz Ochmann.

W czasie spotkania członkowie konsorcjum projektowego skupili się na dyskusji na temat platformy – generatora wystaw, podręcznika „Przewodnik użytkownika” oraz końcowych sekwencji pedagogicznych wraz z wzorcowymi wystawami. Kwestie związane z zarządzaniem, oceną procesu, obecnością cyfrową i rozpowszechnianiem były również ważną częścią tego intensywnego spotkania komitetu sterującego.

Już niedługo będzie można samodzielnie przetestować generator wystaw opracowany w ramach projektu!

Zapraszamy na stronę projektu: https://vxdesigners.eu/

Logo VXD