Program ARTerii: CULTURE HUB

O projekcie

CULTURE HUB to miejsce styku sztuki i biznesu. Do udziału w spotkaniach sieciujących, warsztatach i konferencjach oraz do współpracy zapraszamy zarówno przedstawicieli organizacji i instytucji działających w sektorze kultury i kreatywnym, artystów i osoby związane z szeroko rozumianą edukacją artystyczną i kulturalną, jak i osoby reprezentujące inne dziedziny – biznes, przemysł czy naukę. Ideę CULTURE HUBu rozwijamy od 2014, także poprzez programy:

• SKILLS BANK
  • Program mentorski
  • Board Bank

CULTURE HUB to networking. To integracja środowiska kultury i biznesu wokół idei różnorodności oraz poszukiwanie praktycznych i skutecznych rozwiązań w obszarze rozwoju sektora kultury i kreatywnego. To nadawanie bogatego i wielowymiarowego charakteru współpracy artystów z naukowcami czy reprezentantami biznesu. To otwartość, tworzenie nowych wartości i pomysłów. To poszukiwanie, poprzez dyskusję i współpracę, odpowiedzi na pytania: Jak możemy działać razem do wzmocnienia naszego głosu? Jak możemy koordynować wspólne działania? W jaki sposób i na jakich płaszczyznach możemy współpracować? Jakie działania mogą przyczyniać się do rozwoju naszej społeczności?

CULTURE HUB to przenikanie światów.

Logo projektu

Logo Culture HUB