Profesjonalne Kadry Mediów Lokalnych

O projekcie

Projekt Fundacji ARTeria skierowany był przede wszystkim do pracowników  mediów lokalnych z woj. śląskiego, którzy byli zainteresowani zbyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem swoich kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych. Projekt stanowił konkretną odpowiedź na wzrost popularności nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych, który zmienił dotychczasowe wzorce korzystania z mediów. Działania projektu koncentrowały się na profesjonalizacji kadr mediów lokalnych poprzez szereg specjalistycznych szkoleń i warsztatów zwiększających dostęp do aktualnej wiedzy i informacji, a także rozwijających umiejętności i motywację.

Logo projektu

Logo Kadry Medialne