P4CA – spotkanie partnerów projektu w Materze, Włochy

Anna Ochmann i Beata Bieniek reprezentowały Fundację ARTeria podczas międzynarodowego spotkania partnerów projektu P4CA (Partnership for Creative Apprenticeships) 14 maja 2022 r. w Materze we Włoszech. W trakcie spotkania członkowie międzynarodowego konsorcjum projektowego skupili się na przeglądzie wyników warsztatów szkoleniowych zorganizowanych w dniach 11-13 maja. Przeanalizowali również wszystkie wypracowane rezultaty projektu, uzgodnili ostateczną wersję „Zestawu narzędzi dla trenerów praktyk zawodowych i trenerów w firmie” (IO3), otwartych zasobów edukacyjnych online (IO4), przewodnika po dobrych praktykach IO5), a także omówili plany walidacji, w tym „Ścieżkę akredytacji” (IO6). Ważną częścią spotkania była dyskusja na temat planowanej konferencji podsumowującej realizację projektu w Skopje (czerwiec 2022) oraz krajowych wydarzeń upowszechniających we wszystkich krajach partnerskich (czerwiec/lipiec 2022). Partnerzy zapoznali się również z raportami na temat dotychczasowych działań upowszechniających oraz planowanym harmonogramem przyszłych działań, a także omówili kwestie zarządzania – raportowanie, zapewnianie jakości i ewaluację.

Logo P4CA