Międzynarodowe warsztaty w ramach projektu Master the Act

Wenancjusz Ochmann reprezentował Fundację ARTerię w trakcie warsztatów zorganizowanych (na przełomie marca i kwietnia 2022 r.) przez Compagnia Teatrale L’Albero w Melfi (Włochy) w ramach projektu Master the Act. Wspólnie z 15 trenerami z 8 różnych organizacji partnerskich z Europy testował opracowywany obecnie przez nasze konsorcjum projektowe program szkoleniowy #Mastertheact skierowany dla mentorów ds. zatrudnienia, którzy poprzez szeroko rozumiane działania teatralne mogą wspierać osoby poszukujące pracy. Już wkrótce program szkoleniowy MACT będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych!

Zapraszamy na stronę projektu: https://mastertheact.eu/

Logo MtA