Master the Act – zapraszamy na szkolenie

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach projektu MastertheAct.

Partnerzy projektu oraz eksperci z dziedziny zatrudnienia, opracowali nowoczesną metodologię umożliwiającą poznanie nowych, także artystycznych, narzędzi wspierania osób bezrobotnych.

Projekt #MACT dedykowany jest dla osób pracujących w sektorze doradztwa zawodowego, pracowników urzędów pracy, dla trenerów i szkoleniowców zajmujących się technikami teatralnymi oraz innych specjalistów z dziedziny edukacji zainteresowanych metodologią #MasterTheAct.

Szkolenie obejmuje dwa spotkania, które odbędą się w godzinach popołudniowych w dniach 1 oraz 2 lutego 2023 roku w Gliwicach.

Podczas szkolenia uczestnicy m.in:

• Omówią pożądane cechy, które powinni posiadać kandydaci do pracy podczas rozmów kwalifikacyjnych.
  • Dowiedzą się jak kreatywnie zarządzać grupą, poprzez innowacyjną metodologię projektu #MasterTheAct.
  • Poznają sposoby na rozwijanie umiejętności miękkich poprzez techniki teatralne.
  • Dowiedzą się w jaki sposób mogą pokierować drogą zawodową swoich podopiecznych.
  • Wezmą udział w grach narracyjnych, wspierających planowanie przyszłości.

Uczestnicy otrzymają dostęp do bezpłatnej platformy szkoleniowej z materiałami szkoleniowymi.

Po zakończeniu warsztatów, otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu i w projekcie.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o rejestracje do dnia 10 stycznia 2023 roku na adres mailowy: w.ochmann@fundacja-arteria.org

Po zamknięciu listy uczestników skontaktujemy się uczestnikami  w celu ustalenia szczegółów spotkania.

Warsztaty poprowadzą: Wenancjusz Ochmann (Fundacja ARTeria) trener, szkoleniowiec, mentor działający przede wszystkim w sektorze kultury i kreatywnym, a także Julia Stachura uczestniczka warsztatów MasterTheAct w Materze.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Tel. Kontaktowy +48501421253

Projekt MasterTheAct jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej ,,Erasmus+”.

Foto leadowe sztucznie inteligentne Midjourney, fraza Wieszak. CC ANC4.0.