Konferencja „High-level forum on individual learning accounts”

4-5 marca 2021 roku odbyła się konferencja organizowana przez Komisję Europejską związana z możliwościami zindywidualizowanych profili edukacyjnych. Anna Ochmann – prezeska Fundacji Arteria – uczestniczyła w spotkaniu (online). Podczas konferencji poruszane były takie tematy, jak dotychczasowe doświadczenie z tego typu przedsięwzięciem, jego funkcjonowanie w kontekstach różnych krajów, możliwości i wyzwania.

Więcej o konferencji można przeczytać na stronie: www.individuallearningaccounts.eu

Więcej o roli Komisji Europejskiej – link.