DigiKommune – zapraszamy na szkolenie

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach projektu DigiKommune. Szkolenie skierowane jest do kobiet, artystek i przedstawicielek sektora kreatywnego, które chciałyby zdobyć nowe umiejętności cyfrowe pomocne w poszerzeniu swojej działalności w internecie.

Szkolenie obejmuje dwa spotkania, które będą odbywały się w godzinach popołudniowych w dniach 30 oraz 31 stycznia 2023 w Gliwicach.

Treści merytoryczne szkolenia zostały podzielone na 5 modułów, które obejmują materiał teoretyczny oraz warsztaty praktyczne.

Podczas dwóch spotkań zaplanowano omówienie zagadnień:

• Jak zwiększyć́ swoją publiczność́ online w  Social Mediach (Facebook, Instagram) tworząc reklamy i zapraszając na atrakcyjne wydarzenia prowadzone w formie zdalnej?
  • Marketing internetowy – Jak sprzedawać́ sztukę̨ online i jak zbudować́ aktywną społeczność́? Metoda storytellingu.
  • Platformy streamingowe umożliwiające promowanie działalności artystycznej i biznesowej
  • Rozwój kompetencji multimedialnych –  Warsztat jak nagrywać podcasty; Warsztat tworzenia treści wideo.
  • Sieci cyfrowe: Jak zarządzać pocztą elektroniczną firmy? W jaki sposób docierać do nowych klientów? Przedstawienie możliwości serwisu biznesowego Linkedin.

Po zakończeniu szkolenia uczestniczki otrzymają̨ certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu i w projekcie.

Wszystkie zainteresowane szkoleniem Panie, prosimy o rejestrację mejlową: w.ochmann@fundacja-arteria.org maksymalnie do 10 stycznia 2023 roku. Liczba miejsc ograniczona.

Po zamknięciu listy uczestniczek skontaktujemy się w celu podania szczegółowych informacji dotyczących szkolenia.

Warsztaty poprowadzi Wenancjusz Ochmann (Fundacja ARTeria) trener i szkoleniowiec, twórca systemów mentoringu dla artystów i przedstawicieli sektora kreatywnego.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mejlowego i pod numerem telefonu: +48501421253

Projekt #DigiKommune jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej ,Erasmus+.

Foto leadowe sztucznie inteligentne Midjourney, fraza Wieszak. CC ANC4.0.