DigiKommune – spotkanie partnerów w Palermo, Włochy

W dniach 18-19 października 2022 r. w Palermo, we Włoszech odbyło się drugie międzynarodowe spotkanie partnerów projektu DigiKommune. Fundację ARTeria reprezentował Wenancjusz Ochmann.

Spotkanie koncentrowało się na kwestiach związanych z zarządzaniem i na przygotowaniu do kolejnych etapów projektu, w szczególności „SZKOLENIA TRENERÓW”. Partnerzy przetestowali opracowane dotychczas moduły: Digital Marketing, Social Media, Hosting Online Events, Multimedia Development Tools oraz Digital Networking. Mieli także okazję przyjrzeć się samemu procesowi, omówić kwestie związane z przygotowaniem pilotażowych szkoleń w krajach partnerstwa – w tym kwestie rekrutacji. Podjęto również tematy związane z upowszechnianiem i jakością.

Więcej informacji o projekcie: https://digikommune.eu/