Czwarte międzynarodowe spotkanie partnerów projektu DiOtherCity w Paryżu

W dniach 7-8 lutego 2023 r. w Paryżu odbyło się czwarte międzynarodowe spotkanie partnerów projektu DiOtherCity. Przedstawiciele organizacji partnerskich z Francji, Włoch, Belgii, Hiszpanii, Cypru i Polski skupili się na przeglądzie i aktualizacji wyników projektu oraz na kwestiach administracyjnych. Ważną częścią spotkania była dyskusja na temat przeglądu postępów i sfinalizowania dokumentów wraz z tłumaczeniami materiałów szkoleniowych OER (we wszystkich językach partnerów) oraz przeprowadzonych już krajowych warsztatów testowych wraz z przeglądem planów krajowych warsztatów testowych w lutym i marcu. W związku z faktem, że realizacja projektu zmierza już ku końcowi partnerzy rozmawiali również o upowszechnianiu i promocji – dokonali przeglądu dotychczasowych działań upowszechniających, omówili nowe pomysły na kreatywne rozpowszechnianie w ostatnich miesiącach trwania projektu wraz z przeglądem docelowych odbiorców i listą potencjalnych partnerów stowarzyszonych.

Finałowe spotkanie wraz z międzynarodową imprezą upowszechniającą zostanie zorganizowane w Barcelonie w maju 2023 roku.

Więcej o projekcie: https://diothercity.eu/