ABIbooks – Acquisition of Basic skills through Interactive books

Międzynarodowy projekt w ramach którego partnerzy z 6 krajów (Polski, Francji, Belgii, Grecji, Włoch i Rumunii) pracują nad ułatwieniem dostępu do interaktywnych książek pozwalających na nabycie umiejętności matematycznych i alfabetycznych dzieciom w wieku przedszkolnym. Projekt jest skierowany przed wszystkim do edukatorów i rodziców, ale także dzieci przygotowujących się do szkoły. W ramach projektu powstanie m.in. biblioteka książek interaktywnych dla dzieci oraz szereg zasobów dla edukatorów i rodziców.

Strona projektu: https://abibooks-project.eu/

Logo projektu