Nowa identyfikacja wizualna Fundacji z okazji 15 lat działalności

#15lat

Po 15 latach działalności Fundacji przyszedł czas na zmiany. Ten szczególny rok rozpoczęliśmy od redefinicji Arterii oraz odświeżenia identyfikacji wizualnej. W najbliższych dniach i miesiącach będziemy mieli przyjemność dzielić się z Wami nową odsłoną Fundacji Arteria. Zaprosimy także na święto 15-lecia, które będziemy obchodzić na początku lipca.

Nasze korzenie pozostają niezmienne. Arteria wyrasta i opiera się na trzech głównych ideach:

-kultura bez granic

-innowacyjna edukacja

-wielowymiarowa współpraca.

Nasze działania prowadzimy wokół trzech głównych, wymienionych wyżej idei. Ważnymi wartościami dla naszego zespołu są jednak również upowszechnianie praw człowieka, swobód obywatelskich i działań wspomagających rozwój demokracji.

Już niedługo aktywności związane z tymi obszarami będziemy mogli zaprezentować również na nowej stronie. Zachęcamy do śledzenia naszych aktywności na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/FundacjaARTeria