We are more – ulotka ogólnoeuropejskiej kampanii w języku polskim (do pobrania)

Fundacja ARTeria, jako jeden z członków Culture Action Europe –  inicjatora ogólnoeuropejskiej kampanii wspierającej kulturę, włączył się aktywnie w organizację kampanii w Polsce. ARTeria przetłumaczyła i sfinansowała druk polskiej wersji ulotki „we are more”. Tematyka związana z kampanią zdominowała także zorganizowaną przez Fundację debatę (w ramach cyklu ARTerioinspiracje), która odbyła się 29 stycznia i w założeniu była poświęcona lobbingowi w Unii Europejskiej. W najbliższej przyszłości, wspólnie z pozostałymi polskimi członkami Culture Action Europe planujemy kolejne działania zapraszające do włączenia się i wsparcia kampanii.

Ulotkę w wersji drukowanej można otrzymać w siedzibie Fundacji, wersja elektroniczna do pobrania poniżej.

Ulotka do pobrania [PDF 3,7 mb]: