Spotkanie WOLONTARIUSZY Fundacji

5 grudnia 2013 r. – z okazji Międzynarodowego Dniu Wolontariatu spotkaliśmy się w gronie pracowników i wolontariuszy ARTerii, żeby wspólnie świętować ten dzień! Było to inspirujące, bardzo nieformalne spotkanie międzypokoleniowe – od pełnej szalonych pomysłów młodzieży po wspaniały zespół nazywany „roboczo” 50+, który włączył się ostatnio w nasze działania. Spotkanie przy kawie, herbacie i pysznych wypiekach (ten śląski kołocz pani Joanny – tego nie można opisać słowami…, choć ciasto marchewkowe autorstwa naszej prezeski też całkiem dobre) było także okazją do kolejnej dyskusji o nowej strategii rozwoju Fundacji i konkretnych pomysłach. Za wszystkie komentarze i idee, entuzjazm i zaangażowanie – serdecznie dziękujemy.