Spotkaj się z posłami i europosłami – weź udział w debacie!

Powoli zbliżamy się do końca realizacji projektu „Kooperatywność, komunikatywność i kreatywność” współfinansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Jednym z elementów naszych działań są debaty przybliżające mieszkańcom Śląska zasady działania jednostek samorządu terytorialnego, a także kompetencje i role poszczególnych organów władzy – ostatnia zaplanowana w ramach projektu debata dotyczyć będzie działalności, kompetencji i roli posłów na Sejm RP oraz do Parlamentu Europejskiego.

Spotkanie z posłami na Sejm RP oraz do Parlamentu Europejskiego odbędzie się 24 czerwca 2013 r. o godzinie 10.00 w auli Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej (ul. Niedurnego 36). Od godz. 9.30 do 10.00, w trakcie rejestracji uczestników, będzie ostatnia możliwość na oddanie głosów na najlepsze materiały telewizyjne i prasowe powstałe w ramach projektu (przypominamy, iż głosować można było także od 1 czerwca 2013 r. od godz. 8.00 do 16 czerwca do godz. 20.00 poprzez specjalny formularz aktywny w tym czasie na stronie projektu www.informatorobywatelski.org)

PROGRAM SPOTKANIA:

10.00 – 10.05 PRZYWITANIE GOŚCI, wstęp do dyskusji – prezes Fundacji ARTeria Anna Ochmann
10.05 – 11.15 DEBATA, prowadzenie Izbela Piotrwoska Grosse (Telewizja SFERA), Wenancjusz Ochmann (Fundacja ARTeria),
gośćmi Fundacji tym razem są:
   Małgorzata Handzlik – poseł do parlamentu Europejskiego
   Danuta Pietraszewska – poseł na Sejm RP
   Borys Budka – poseł na Sejm RP
11.15 – WRĘCZENIE NAGRÓD przez gości spotkania autorom najlepszych materiałów prasowych i telewizyjnych oraz rozlosowanie i wręczenie 3 tabletów osobom biorącym udział w głosowaniu.
11.30 drobny poczęstunek dla uczestników
Partnerem medialnym projektu jest lokalna Telewizja SFERA, całość spotkania będzie rejestrowana, a relacja telewizyjna z debaty wyemitowana zostanie na stronie internetowej projektu www.informatorobywatelski.org oraz na antenie Telewizji SFERA.
Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatniej debacie!