Publikacja ARTerii – ECLN. Podsumowanie raportu badawczego (ANG/PL)

W trakcie II spotkania inicjatywy CULTURE HUB (2 marca 2015 r.) zaprezentowaliśmy najnowszą publikację Fundacji ARTeria „European Cultural Learning Network. Podsumowanie raportu badawczego” (do pobrania tutaj, wersja językowa polsko-angielska). O procesie badawczym opowiedziała prezes Fundacji – Anna Ochmann, a Wenancjusz Ochmann podsumował najważniejsze konkluzje i moderował dyskusję, w której wzięli udział uczestnicy spotkania: artyści i freelancerzy reprezentujących różne dziedziny sztuki: od muzyki, przez sztuki performatywe, teatr, także artyści fotograficy, projektanci, dizajnerzy, rzeźbiarze, aktorzy, wreszcie animatorzy kultury i przedstawiciele instytucji i organizacji sektora kultury.

Zapraszamy do zapoznania się z wydawnictwem.

Plik PDF do pobrania.