Koncerty końcoworoczne z VENO’S STUDIO

Jak zawsze zespół Fundacji ARTeria włączył się w organizację koncertów końcoworocznych i dyplomowych uczniów i słuchaczy Prywatnej Szkoły Muzycznej VENO’S STUDIO. A w tym roku dużo się działo… Zapraszamy do galerii zdjęć i oglądania filmów z tych wydarzeń!

Tegoroczny maraton koncerty rozpoczęliśmy wokalnym recitalem dyplomowym KAROLINY KOWALSKIEJ w Studium Muzyki Rozrywkowej Prywatnej Szkoły Muzycznej VENO’S STUDIO w Zabrzu. Karolinie Kowalskiej (wokal) towarzyszył zespół w składzie: Sebastian Sokołowski (gitara basowa), Tomek Machański (piano), Ryszard Rajca (perkusja), Norbert Pawlak (gitara), Magda Wręczycka, Marta CzubaAgnieszka Gabryś (chórki). Gość specjalny: Oskar Kowalski (piano). Opieka artystyczna: mgr Katarzyna Kupiec. Koncert zrealizowany 25 maja 2018 r. w Klubie Muzycznym 4 ART w Gliwicach.  Galeria zdjęć tutaj, filmowe wspomnienie część 1 (tutaj) oraz część 2 (tutaj).

15 czerwca 2018 r. odbył się koncert dyplomowy Marka Mandowskiego w klasie fortepianu prowadzonej przez mgr Agatę Sajan, a 12 oraz 20 czerwca 2018 r. trzy koncerty instrumentalno-wokalne koncertów klas młodszych uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej I st. VENO’S STUDIO prowadzonych przez Agatę Sajan, Kajetana Drozd, Wenancjusza Ochmanna. Zapraszamy do galerii zdjęć (tutaj).

20 czerwca 2018 r. w Kurorcie Qultury Gajowa 9 odbył się końcoworoczny koncert wokalno-instumentalny uczniów klas starszych oraz Studium Muzyki Rozrywkowej Prywatnej Szkoły Muzycznej II st. VENO’S STUDIO – zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć (tutaj) oraz krótkiego filmowego wspomnienia (tutaj). Oprócz wokalistów z klas mgr Katarzyny Kupiec oraz mgr Wenancjusza Ochmanna, gitarzystów z klasy Kajetana Drozda, wystąpił także zespół jazzowy, w składzie: Agata Kornacka – piano, Magdalena Kucharczyk – skrzypce, Wojtek Bembenek – gitara, Sebastian Sokołowski – bas, Kamil Przybyła – Hammond, Dawid Konwant – perkusja. Opieka artystyczna: mgr Wenancjusz Ochmann.

21 czerwca 2018 r. w KURORCIE QULTURY Gajowa 9 w Zabrzu odbył się ostatni z serii tegorocznych koncertów – wokalny recital dyplomowy Magdaleny Wręczyckiej w Studium Muzyki Rozrywkowej Prywatnej Szkoły Muzycznej VENO’S STUDIO. Magdzie towarzyszył zespół w składzie: Anna Pawlak – klawisze, Norbert Pawlak – gitara, Ryszard Rajca – perkusja, Sebastian Sokołowski – gitara basowa, Anna Bratek, Agnieszka Jerzyk, Karolina Gilewska – chórki. Opieka artystyczna: mgr Katarzyna Kupiec. Galeria zdjęć tutaj, filmowe wspomnienie tutaj.

Zapraszamy!