Kolejny BEDRIFT!

Zespół Fundacji ARTeria od początku współtworzy magazyn BEDRIFT, którego wydawcą jest VENOS STUDIO Przemysły Qultury. Nowy numer tym razem przenosi czytelników – jak zwykle bardzo subiektywną – podróż na Wyspy Brytyjskie…. Do kraju Królowej Elżbiety, fish and chips oraz English Breakfest Tea, kraju Astona Martina, Szekspira, Jamesa Bonda oraz słynnych uniwersytetów: Oxford i Cambridge, puddingu Yorkshire i szkockiej whisky,kraju Kubusia Puchatka i Agathy Christie, The Beatles i Harrego Pottera…

Także w tym numerze: profesor Irma Kozina pisze – jak zwykle inspirująco – o gliwickim Wilczym Gardle, przewidzieliśmy także miejsce dla tematów związanych z nowoczesną edukacją, także kulturalną i… obywatelską – szczególnie polecamy artykuły młodych dziennikarzy biorących udział w projekcie Fundacji ARTeria: „Kooperatywność, komunikatywność, kreatywność”.

Ten numer magazynu BEDRIFT jest dla całego zespołu jego twórców nowym wyzwaniem – zmieniamy objętość, częstotliwość ukazywania się, layout, a całość magazynu jest już dwujęzyczna – przede wszystkim ze względu na coraz bardziej międzynarodowy charakter i miejsca dystrybucyjne magazynu. Zapraszamy do lektury.