Kampania we are more – spotkanie polskich członków Culture Action Europe w Łodzi

30 maja 2011 r. w Fabryce Sztuki w Łodzi odbyło się spotkanie przedstawicieli polskich członków międzynarodowej sieci Culture Action Europe związane z organizacją kampanii we are more w Polsce.

Kampania we are more ma na celu wywarcie wpływu na kształt i budżet nowego programu UE w dziedzinie kultury, który obowiązywać będzie w kolejnej perspektywie finansowej, a negocjacje nad nim rozpoczną się w przyszłym roku.
Culture Action Europe to organizacja która od 1992 roku pełni funkcje swoistego adwokata, reprezentując sektor kultury na poziomie europejskim, włącza się aktywnie we współtworzenie polityki kulturalnej UE. Fundacja ARTeria jest członkiem CAE od zeszłego roku razem z Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku oraz Fabryką Sztuki w Łodzi.
Więcej o kampanii: www.wearemore.eu a w języku polskim na stronie Fundacji ARTeria w zakładce we are more