„Jest muzyka III” – kolejna płyta w wykonaniu uczniów i słuchaczy VENO’S STUDIO

Fundacja ARTeria, realizując swoje cele statutowe, włączyła się w przygotowanie kolejnego wydawnictwa Prywatnej Szkoły Muzycznej VENO’S STUDIO. Płyta „jest muzyka III” jest muzycznym spotkaniem pianistów i wokalistów reprezentujących dwa największe działy szkoły. Wszystkie utwory zostały przygotowane i nagrane w ramach procesu dydaktycznego. Wykonawcy są na różnych etapach swojej muzycznej edukacji. „jest muzyka III” to spotkanie najmłodszych uczniów z najstarszymi słuchaczami…. Nagrania zostały zrealizowane w czerwcu 2009 r. w studiu zespołu Carrantuohill w Żorach.

Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie płyty, pracownikom i wolontariuszom Fundacji, nauczycielom szkoły, którzy przygotowali wykonawców, a także towarzyszyli im muzycznie. Szczególne podziękowania składam Bogdanowi Wicie i Dariuszowi Sojce z zespołu Carrantuohill za wsparcie projektu.

Więcej na: www.venos.pl