DZIEŃ WOLONTARIUSZA w ARTerii

5 grudnia 2014 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, w Fundacji od rana panowała „imprezowa” atmosfera. Były domowe wypieki (nie tylko w wersji „na słodko” – organizacja spotkań z wymianą przepisów dla osób z cukrzycą i na diecie bezglutenowej, a także wegetariańskich stanie się chyba nasza nową tradycją…), rozgrzewająca herbata, a przede wszystkim niespieszne rozmowy w zaprzyjaźnionym gronie tych, którzy na co dzień, z potrzeby serca, za darmo angażują się w działania ARTerii. Wspominaliśmy także ostatnie projekty, wymienialiśmy się uwagami i pomysłami na ulepszenie współpracy, a także dzieliliśmy się pomysłami na kolejne aktywności.
Wszystkim wolontariuszom (nie tylko tym związanym z Fundacją ARTeria) DZIĘKUJEMY i życzymy wszystkiego najlepszego!