DZIEN WOLONTARIUSZA na jarmarku nikiszowieckim i krakowskim

W tym roku DZIEŃ WOLONTARIUSZA postanowiliśmy uczcić nietypowo – wspólną wycieczką w gronie tych, którzy wspomagają na co dzień ARTerię swoim czasem, zaangażowaniem, dzielą się swoją wiedza i umiejętnościami, ale także z przyjaciółmi i partnerami Fundacji.

4 grudnia 2016 r. (dzień przed oficjalnym świętem wszystkich Wolontariuszy) spotkaliśmy się najpierw na katowickim Nikiszowcu, by w atmosferze Jarmarku Bożonarodzeniowego cieszyć się przedświąteczną atmosferą. Drugim punktem dnia było spotkanie (w już w większym gronie) w Krakowie – spacer Plantami, wspólny czas w krakowskich klimatycznych lokalach, krótka wizyta na krakowskim kiermaszu świątecznym. Dużo śmiechu, wspomnień, planów (czasem szalonych) na kolejne lata Fundacji, rozmów o wszystkim i …niczym.

Dziękujemy!