Działania realizowane w ramach projektu „Integracji…” we wrześniu

logo integracjiW ramach projektu „Integracja organizacji kulturalnych z obszarów wiejskich województwa śląskiego szansą na profesjonalizację i podniesie efektywności ich działania” w miesiącu wrześniu realizowaliśmy szkolenia oraz warsztaty wg ustalonego harmonogramu.

Od 1 do 4 września 2009 r. odbyły się warsztaty opracowania strategii rozwoju dla Stowarzyszenia Kultury i Turystyki Krajów Arabskich.
2-3 września 2009 r. odbyły się warsztaty nt. organizacji imprez dla Stowarzyszenia Miłośników Cisownicy.
5-6 września 2009 r. odbyły się warsztaty z zakresu pisania projektów dla Stowarzyszenia Kultury i Turystyki Krajów Arabskich.
9-10 września 2009 r. odbyły się warsztaty na temat organizacji imprez dla Towarzystwa Sympatyków Ziemi Dębieńskiej z Czerwionki – Leszczyny.
9-10 września 2009 r. odbyły się warsztaty opracowania strategii rozwoju dla Stowarzyszenia Forum Ceramików.
14-15 września 2009 r. odbyły się szkolenia na temat źródeł pozyskiwania funduszy dla Towarzystwa Sympatyków Ziemi Dębieńskiej z Czerwionki – Leszczyny.
16-17 września 2009 r. odbyły się warsztaty z zakresu pisania projektów dla Towarzystwa Sympatyków Ziemi Dębieńskiej z Czerwionki – Leszczyny.
Od 21 do 24 września 2009 r. miały miejsce warsztaty opracowania strategii rozwoju NGO dla Stowarzyszenia Ludowych Twórców Kultury Olsztyn.
28-29 września 2009 r. odbyły się warsztaty na temat organizacji imprez dla OSP Zwardoń.
28-29 września 2009 r. miały miejsce warsztaty z zakresu pisania projektów dla Stowarzyszenia Ludowych Twórców Kultury Olsztyn.
Od 30 września do 1 października 2009 r. miały miejsce warsztaty opracowania strategii rozwoju dla Stowarzyszenia Forum Ceramików.
Od 30 września do 1 października 2009 r. miały miejsce warsztaty na temat organizacji imprez dla Radlińskiego Towarzystwa Kulturalnego.