Działania realizowane w ramach projektu „Integracji…” w listopadzie

logo integracjiW ramach projektu „Integracja organizacji kulturalnych z obszarów wiejskich województwa śląskiego” w listopadzie realizowaliśmy szkolenia oraz warsztaty wg ustalonego harmonogramu.

2-3 listopada 2009 r. odbyły się warsztaty opracowania strategii rozwoju NGO dla Stowarzyszenia Miłośników Cisownicy.
4-5 listopada 2009 r. odbyły się warsztaty z zakresu pisania projektów dla Stowarzyszenia Miłośników Cisownicy.
Od 6 do 8 listopada 2009 r. miały miejsce warsztaty strategiczne dla nowo tworzonego porozumienia.
12-13 listopada 2009 r. odbyły się warsztaty opracowania strategii rozwoju dla Stowarzyszenia Miłośników Cisownicy.
14-15 listopada 2009 r. odbyły się warsztaty dla uczestników partnerstwa celem wypracowania zasad współpracy.