Działania realizowane w ramach projektu „Integracji…” w czerwcu

logo integracjiW ramach projektu „Integracja organizacji kulturalnych z obszarów wiejskich województwa śląskiego szansą na profesjonalizację i podniesie efektywności ich działania” w miesiącu czerwcu zostały zrealizowane następujące szkolenia oraz warsztaty (wg ustalonego harmonogramu).

22-23 czerwca 2009 r. odbyły się szkolenia nt. źródeł pozyskiwania funduszy dla NGO dla Stowarzyszenia Forum Ceramików z Gliwic.
24-25 czerwca 2009 r. miały miejsce warsztaty z zakresu pisania projektów dla Stowarzyszenia Forum Ceramików z Gliwic.
25-26 czerwca 2009 r. przeprowadzono warsztaty nt. organizacji imprez dla Stowarzyszenia Ludowych Twórców Kultury z Olsztyna k/Częstochowy.
26-27 czerwca 2009 r. miały miejsce warsztaty z zakresu pisania projektów dla Towarzystwa miłośników Ustronia
29-30 czerwca 2009r. odbyły się warsztaty nt. organizacji imprez dla Stowarzyszenia Forum Ceramików z Gliwic.