ArtENprise – nowy międzynarodowy projekt Fundacji ARTeria!

Fundacja ARTeria rozpoczyna 1 października 2016 r. nowy międzynarodowy projekt dedykowany wsparciu artystów i osób działających w sektorze kultury „ArtENprise – Supporting Artists and Cultural Organizations in developing Entrepreneurial Skills”.

Pozyskaliśmy dofinansowanie w ramach unijnego programu ERASMUS+, sektor ‘Cooperation for innovation and the exchange of good practices’, akcja ‘Strategic Partnerships’.

Partnerzy projektu, oprócz Fundacji ARTeria, to Cámara Oficial de Comercio, Industria y Navegación de Granada oraz AYUNTAMIENTO DE GRANADA z Hiszpanii, Inova Consultancy ltd. (Wielka Brytania), CONSORZIO MATERAHUB INDUSTRIE CULTURALI E CREATIVE (Włochy), Cultural Innovation Competence Centre Association (Węgry) oraz MILITOS SYMVOULEUTIKI A.E. (Grecja).